Lista filmów zakwalifikowanych do 67. OKFA

kategoria film niezależny (9)

1.
tytuł filmu: „Licho nie śpi”
autor/współautorzy: Nawojka Wierzbowska
klub filmowy/miejscowość: Leśna Góra
czas: 7’15’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany, debiut

2.
tytuł filmu: „Rdza”
autor/współautorzy: Rafał Małecki
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 29’59’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, dokumentalny

3.
tytuł filmu: „Mieliśmy tylko siebie”
autor/współautorzy: Tomek W. Motarski
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 9’45’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, fabularny

4.
tytuł filmu: „De Linsky`s Madness”
autor/współautorzy: Kamil Wójcik
klub filmowy/miejscowość: Łańcut
czas: 3’24’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany

5.
tytuł filmu: „Psotnik w szklanej pułapce”
autor/współautorzy: Kamil Wójcik
klub filmowy/miejscowość: Łańcut
czas: 2’44’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany

6.
tytuł filmu: „Bitwus Warszawus 2.020”
autor/współautorzy: Maciej Sławuski
klub filmowy/miejscowość: Wrocław
czas: 2’24’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany

7.
tytuł filmu: „Broadcaster”
autor/współautorzy: Wiesława Ruta
klub filmowy/miejscowość: Szczecin
czas: 6’10’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany

8.
tytuł filmu: „Dalej jest dzień”
autor/współautorzy: Damian Kocur
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 25’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, fabularny

9.
tytuł filmu: „Pamiątka z widzenia”
autor/współautorzy: Aleksandra Skorupa
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 14’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, fabularny

kategoria film amatorski (27)

1.
tytuł filmu: „What to do with all this future”
autor/współautorzy: Maciej Janicki
klub filmowy/miejscowość: Olsztyn
czas: 26’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny

2.
tytuł filmu: „Trefna grań”
autor/współautorzy: Filip Bochenek
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 6’25’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny

3.
tytuł filmu: „Przystanek”
autor/współautorzy: Bożena Paluch
klub filmowy/miejscowość: Poznań
czas: 3’9’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, animowany

4.
tytuł filmu: „Apokalipsa”
autor/współautorzy: Magdalena Suchocka
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 1’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

5.
tytuł filmu: „Podwózka”
autor/współautorzy: Krzysztof Jerzy Śmierzchała
klub filmowy/miejscowość: Szczecin
czas: 7’30’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny

6.
tytuł filmu: „Przesłuchanie anioła”
autor/współautorzy: Wojciech Pęcek
klub filmowy/miejscowość: KCK Tokarnia
czas: 6’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, inny

7.
tytuł filmu: „Trumna”
autor/współautorzy: Łukasz Wawryszczuk, Piotr Kowalik
klub filmowy/miejscowość: Suszno
czas: 17’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny

8.
tytuł filmu: „Konstantin”
autor/współautorzy: Paweł Turłaj
klub filmowy/miejscowość: Gorzów Wielkopolski
czas: 4’30’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny

9.
tytuł filmu: „Piach”
autor/współautorzy: Bartosz Tryzna, Monika Stpiczyńska
klub filmowy/miejscowość: Białystok
czas: 16’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny

10.
tytuł filmu: „Ostatnie pożegnanie”
autor/współautorzy: Tymoteusz Kutz
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 25’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

11.
tytuł filmu: „Nie uciekaj”
autor/współautorzy: Urszula Taraszka
klub filmowy/miejscowość: Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
czas: 2’1’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, animowany

12.
tytuł filmu: „The Fear of Loneliness”
autor/współautorzy: Kamila Olborska
klub filmowy/miejscowość: Wieluń
czas: 2’58’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, animowany

13.
tytuł filmu: „inertness”
autor/współautorzy: Jakub Krzyszpin
klub filmowy/miejscowość: Bytom
czas: 1’11’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, animowany

14.
tytuł filmu: „Zabicie człowieka to taka kłopotliwa sprawa”
autor/współautorzy: Karolina Korab
klub filmowy/miejscowość: Lutcza
czas: 11’2’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

15.
tytuł filmu: „Poza”
autor/współautorzy: Marta Nowak
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 6’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

16.
tytuł filmu: „Chwile”
autor/współautorzy: Piotr Kaźmierczak
klub filmowy/miejscowość: Sochaczew
czas: 2’7’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, animowany, debiut

17.
tytuł filmu: „Mój kształt”
autor/współautorzy: Joanna Trejter
klub filmowy/miejscowość: Skórzewo
czas: 2’52’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, animowany

18.
tytuł filmu: „Ziemia”
autor/współautorzy: Franciszek Hackemer
klub filmowy/miejscowość: AKRF „FOSA” we Wrocławiu
czas: 12’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

19.
tytuł filmu: „Drugi”
autor/współautorzy: Antek Michalak
klub filmowy/miejscowość: Lublin
czas: 7’4’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

20.
tytuł filmu: „To co we mnie siedzi”
autor/współautorzy: Mateusz Kułacz
klub filmowy/miejscowość: Tarnowskie Góry
czas: 17’36’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

21.
tytuł filmu: „Szepty”
autor/współautorzy: Izabela Zubrycka
klub filmowy/miejscowość: Przedszkole Filmowe / Szkoła Wajdy
czas: 10’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

22.
tytuł filmu: „Głowy duże, głowy małe”
autor/współautorzy: Kalina Gawrysiak
klub filmowy/miejscowość: Słone
czas: 13’30’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

23.
tytuł filmu: „Musisz mi pomóc”
autor/współautorzy: Paweł Sopinka
klub filmowy/miejscowość: Wojcieszyce
czas: 7’58’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny

24.
tytuł filmu: „Emit, czyli skomplikowana, prosta historia”
autor/współautorzy: Filip Doroszuk
klub filmowy/miejscowość: Podgórzyn
czas: 14’10’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

25.
tytuł filmu: „Öve”
autor/współautorzy: Jakub Słabek
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 18’12’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

26.
tytuł filmu: „Niedługo będę”
autor/współautorzy: Justyna Gidzińska
klub filmowy/miejscowość: AKRF „FOSA” we Wrocławiu
czas: 10’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

27.
tytuł filmu: „U babci”
autor/współautorzy: Milena Mądra
klub filmowy/miejscowość: Przedszkole Filmowe / Szkoła Wajdy w Warszawie
czas: 10’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

kategoria film studencki (24)

1.
tytuł filmu: „Czarodzielnica”
autor/współautorzy: Klaudia Ptasińska
klub filmowy/miejscowość: ASP w Krakowie
czas: 4’10’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany

2.
tytuł filmu: „BLOB”
autor/współautorzy: Paulina Jaklik, Julia Kwatro, Magdalena Szpyt, Klaudia Ptasińska, Mateusz Pajerski
klub filmowy/miejscowość: ASP w Krakowie
czas: 2’52’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, animowany, debiut

3.
tytuł filmu: „Oko Boga”
autor/współautorzy: Igor Kawecki
klub filmowy/miejscowość: ASP w Krakowie
czas: 17’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, dokumentalny, debiut

4.
tytuł filmu: „Pewnego razu w Izraelu”
autor/współautorzy: Weronika Szyma
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 10’44’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, animowany, debiut

5.
tytuł filmu: „Don`t lose her beauty”
autor/współautorzy: Mateusz Błaszczyk
klub filmowy/miejscowość: Collegium Da Vinci w Poznaniu
czas: 2’24’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany, debiut

6.
tytuł filmu: „Wielogłos”
autor/współautorzy: Damian Kosowski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 6’48’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, dokumentalny, debiut

7.
tytuł filmu: „Gdy byłeś młody, chodziłeś, gdzie chciałeś”
autor/współautorzy: Olga Bejm
klub filmowy/miejscowość: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
czas: 7’36’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny, debiut

8.
tytuł filmu: „Denne wakacje”
autor/współautorzy: Katarzyna Wołczyńska
klub filmowy/miejscowość: Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
czas: 4’41’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany

9.
tytuł filmu: „Jestem tutaj”
autor/współautorzy: Julia Orlik
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 15’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany

10.
tytuł filmu: „Julia nad morzem”
autor/współautorzy: Mariusz Rusiński
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Wajdy w Warszawie
czas: 17’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, dokumentalny, debiut

11.
tytuł filmu: „Ostatnie dni lata”
autor/współautorzy: Klaudia Kęska
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 28’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

12.
tytuł filmu: „Mały koniec świata”
autor/współautorzy: Karol Ulman
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 16’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

13.
tytuł filmu: „W układzie niby zwyczajnym”
autor/współautorzy: Mikołaj Piszczan
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 13’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, dokumentalny

14.
tytuł filmu: „Coś”
autor/współautorzy: Katarzyna Babicz
klub filmowy/miejscowość: Warszawska Szkoła Filmowa
czas: 14’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, fabularny

15.
tytuł filmu: „Gerris Lacustris”
autor/współautorzy: Julia Feliksa Wojciechowska
klub filmowy/miejscowość: Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu
czas: 5’1’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany, debiut

16.
tytuł filmu: „Efekt halo”
autor/współautorzy: Patrycja Polkowska
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 14’19’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, dokumentalny

17.
tytuł filmu: „Równonoc”
autor/współautorzy: Daria Kasperek
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 22’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

18.
tytuł filmu: „Hide and seek in a peaceful valley”
autor/współautorzy: Maciej Białoruski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 14’24’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, dokumentalny

19.
tytuł filmu: „Blisko Ziemi”
autor/współautorzy: Paulina Sikora
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Wajdy / Fundacja Szkoła Wajdy w Warszawie
czas: 29’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, dokumentalny, debiut

20.
tytuł filmu: „Mother Dear”
autor/współautorzy: Zuzanna Sorówka
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 18’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

21.
tytuł filmu: „Wyraj”
autor/współautorzy: Agnieszka Nowosielska
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 20’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

22.
tytuł filmu: „Flora”
autor/współautorzy: Karolina Monwid-Olechnowicz
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 10’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, fabularny

23.
tytuł filmu: „Porachunki”
autor/współautorzy: Zuzanna Grajcewicz
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 13’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

24.
tytuł filmu: „Słoń”
autor/współautorzy: Dominika Wilkosz
klub filmowy/miejscowość: Uniwersytet Pedagogiczny KEN w Krakowie
czas: 6’52’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, animowany, debiut


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.